ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
باغ بهشت/1000متری/دوبلکس/شهرک لوکس نشین
باغ بهشت/1000متری/دوبلکس/شهرک لوکس نشین
1 روز پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
500
ساخت
1402
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1,000 متر مربع
قیمت کل
13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
13,000,000 تومان
( کد آگهی 4020 )
️1000 متر باغ ویلا سرسبز /بهشت
️500متر زیربنا
️دیزاین چوب راش 100 سال دوام
️سند تک برگ
️آب برق گاز کنتور نصب
️خانه ی سرایداری 70 متری
️5 خواب
️4 مستر
️استخر و آتشکده
️نگهبانی 24 ساعته و گیت ورود و خروج امن
✨️اقساط بدون بهره و منعطف
✨️ معاوضه با خودروی خارجی مدل 215 به بالا
ویلا موجود و قابل بازدید
آگهی فیک نداریم
برای کسب اطلاعات بیشتر با من بهروز فضلی تماس.
بگیرید
با هر بودجه ای شما را صاحب ویلای دلخواهتان در
شمال کشور خواهیم کرد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت