تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیباغ سرسبز داخل محور امتیازات پای زمین کوچه آسفالت

باغ سرسبز داخل محور امتیازات پای زمین کوچه آسفالت

2 هفته پیش در فین بزرگ

قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,151,000 تومان
⚜ زمین یعنی قدرت، آینده یعنی انتخاب ⚜
کارشناس معاملات زمین | مشاورین املاک VIP  سید محمدرضا مبینی

---

• دوتا 330 متر با بر 20 متر
• آب اجاره ای 20 دقیقه در هفته
• سند تکبرگ کوچه شخصی
• دوتا کوچه فاصله تا بلوار اصلی
• سراسر اشجار درخت سالخورده و بارده
• گزینه عالی برای خونه باغ در نزدیکی خیابان

---

✅ مشاوره و بازدید:
برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، همین حالا تماس بگیرید.
حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما هستم

⚜ جهت احترام به وقت شما و ارائه مشاوره بهتر ⚜
⚜ پیام پاسخگو نیستم لطفا فقط تماس بگیرین ⚜

---

.