تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ عمارت عروسی و عکاسی - تهاتر با اپارتمان

باغ عمارت عروسی و عکاسی - تهاتر با اپارتمان

1 هفته پیش در باغستان

متراژ
900
ساخت
1390
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1300
قیمت کل
‏58,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏44,615,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️املاک سهند ⚜️
✔️باغ عمارت فعال و با رزومه عالی
✔️1300 متر زمین
✔️900 متر بنا در 2 عمارت مجزا
✔️ محوطه سازی فوق العاده
✔️ درختان قدیمی و حیاطی سرسبز
✔️استخر چهار فصل
✔️ دارای آبنما
✔️دارای انشعاب کامل و قانونی بصورت کنتور
✔️برق 3 فاز گاز فشار قوی و کنتور آب و 10 خط تلفن ثابت

⭕️ موقعیت عالی برای درآمد بالا و ثابت ⭕️

✅️با رزومه 10 ساله قوی در امور عروسی ، تولد و عکاسی عروس و داماد

✅️دارای مشتری ثابت
✅️لوکیشن و دسترسی عالی
✅️ مدارک تکمیل و با اصالت
✅️ قابل تهاتر با آپارتمان و خودرو

⚜️جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید ⚜️
⭕️کارشناس فروش : میثم متین