تائید
فروش مسکونیآپارتمانباغ فردوس/آپارتمان/155متر/3خواب

باغ فردوس/آپارتمان/155متر/3خواب

1 روز پیش در باغ فردوس

متراژ
155
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏419,354,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
155متر 3 خواب
باغ فردوس
مشاعات غیر فعال
کلید در اختیار هر زمان آماده بازدید