تائید

باغ فروشی

1 روز پیش در گنبدواز

متراژ
180
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
450 متر مربع
قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,777,000 تومان
متراژ زمین 450 متر با حاشیه 21متر
زیر بنا اسکلت شده
مشخصات بام
پله ها تا بام سنگ و نرده کشیده شده
دور تا دور بام ساختمان تا دو متر دیوار شده است
دو عدد سیرویس بهداشتی و حمام و یک اتاق 2×2 در بام آماده است
طبقه اول ساختمان
آشپزخانه
دو عدد اتاق بزرگ 8×4
یک حمام و سرویس بهداشتی ( توالت فرهنگی)
مشخصات فضای باغ
دیوارچینی باغ ارتفاع 3 متر
دارای دو عدد استخر (کودک و بزرگسال) عمق1 و 2 متر دارای نرده
انباری
و یک سرویس بهداشتی در حیاط باغ
باربیکیو
آلاچیق
نورپردازی شده
جدول کشی شده
درخت ها ی میوه و گل کاری شده