تائید

باغ مشجر گلدشت

3 روز پیش در گل‌دشت نجف‌آباد

قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,000,000 تومان
قابلیت تهاتر با آپارتمان ،متراژ 2700 متر شامل انواع درختان میوه و سبزیجات بعلاوه چاه آب اختصاصی ، کنتربرق سه فاز کشاورزی ، دارای سرویس بهداشتی حمام و دستشویی مجزا و یکعدد کانکس 9 متری و دو درب ورودی ابتدا و انتهای زمین واقع در گلدشت بلوار ابوذر خیابان سعدی شرقی کوچه بهار 2