تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا 1184 متری در کریم آباد با امکانات کامل

باغ ویلا 1184 متری در کریم آباد با امکانات کامل

1 هفته پیش در شریف‌آباد

متراژ
120
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1184
قیمت کل
‏10,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,037,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باغ ویلا در کریم آباد
مساحت زمین: 1184 متر
بنا: 120 متر
دارای استخر
180 درخت میوه بارده
فایل های مشابه موجود می باشد
دپارتمان املاک روزبهانی – بزرگترین فایلینگ منطقه