باغ ویلا 200 متری دوبلکس داخل بافت انشعابات قانونی
1 سال پیش در چهارباغ
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1395
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬500٬000 تومان
متراژ زمین
200
بالکن
دارد
⚜هلدینگ املاک بیاتونی با افتخار تقدیم میکند⚜
زمین 200 متر با ابعاد مناسب واقع شده در بخش خوش آب و هوا سهیلیه
بنا 120 متر مربع خوش نقشه دوبلکس دارای 2 خواب (1 اتاق خواب مستر)
قابل تهاتر با آپارتمان مسکونی به قیمت در تهران و کرج
نوساز و شخصی ساز و بسیار مستحکم
داخل بافت و دارای کنتر گاز و کنتر آب و انشعابات قانونی
سند تک برگ در دست اقدام
واقع در خیابان کاملا ساخته شده و آسفالت شده
شعبه مرکزی: سه راه گوهر دشت، برج ققنوس
شعبه سهیلیه:جاده سهیلیه به طرف زعفرانیه، 100 متر بعداز ابراهیم آباد سمت چپ جنب آهن آلات سروری
با ساب، صاب ملکی!
هلدینگ املاک بیاتونی ارائه دهنده VIP ترین خدمات مشاوره ملکی و قویترین فایلینگ استان البرز در خدمت شما عزیزان می باشد. فایل های مشابه متناسب با بودجه شما موجود میباشد. جهت ارتباط و هماهنگی بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.
⚜هلدینگ املاک بیاتونی⚜
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.