تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا 500متری/130متر بنا/فول فرنیش/تاپ لوکیشن

باغ ویلا 500متری/130متر بنا/فول فرنیش/تاپ لوکیشن

1 هفته پیش در کردامیر

متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500
قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فرصت فوق العاده برای سرمایه گذاری✨
فکر کن آیندتو خریدی ، هم آخر هفته هاتُ میتونی اینجا بگذرونی

500متر باغ ویلا کلاسیک با نامه جهاد
130متر بنا 2خواب
فول فرنیش
2خواب مستر
استخر 4فصل با تاسیسات
کنتور برق ، گاز و آب مصرفی
درختان میوه و گل کاری
30متر سرایداری تک خواب
آتشکده و آب نما
محوطه سازی زیبا
لوکیشن بی نظیر
فاصله تا تهران 30 دقیقه

واقع در برندترین لوکیشن باغ ویلایی منطقه
معاوضه با آپارتمان یا خودرو را دارد

برای اطلاعات بیشتر و فایل های دیگه کافیه تماس بگیرید✨