ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
باغ ویلا 500متری نیمه ساز قلعه سفید
باغ ویلا 500متری نیمه ساز قلعه سفید
2 هفته پیش در قلعه سفید
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500
قیمت کل
3,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
7,200,000 تومان
☑️هرمعامله یک نقش ماندگار
⏪️کد2041⏪️قلعه سفید
✅متراژ500مترمربع
✅برق دانگی شخصی
✅ساختمان سفت کاری تا مرحله گچ
✅ساختمان فنداسیون تیرچه بلوک
✅تک خواب مستر
✅100مترساختمان
✅استخر روباز
✅شاه نشین
✅آلاچیق
✅شومینه
✅باربیکیو
✅دارای سهمیه آب چاه و کانال
☑️جهت هماهنگی و بازدید تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت