تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا 550 متری 70 متربنا قابل سکونت (ماریان)

باغ ویلا 550 متری 70 متربنا قابل سکونت (ماریان)

1 هفته پیش در دارزاب

متراژ
70
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
550
قیمت کل
‏2,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,145,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باسلام
500 متر زمین باغی .
با سند ششدانگ.
70 متر بنا تک خواب.
استخر بزرگ .
سرویس بهداشتی ایرانی فرهنگی.
انباری .تانکر 6هزاری
نما بیرون سنگ.کف راه رو سنگ فرش
درختان میوه 5 ساله.
گل های تزیینی .
کنتور برق . یک ساعت اب مدار.
داخل مجتمع ویلایی. چسبیده به بافت روستا نزدیک به امکانات رفاهی
نگهبان میراب 24 ساعته و میراب داعم

من خودم بومی منطقه هستم همیشه وقت حضور دارم مورد های دیگه هم موجود به هررنج قیمت
آدرس ؛ آرامگاه فردوسی شاهنامه 69 روستای ماریان
جهت هماهنگی و بازدید تماس بگیرید