تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا با یک ساعت نیم آب ملکی

باغ ویلا با یک ساعت نیم آب ملکی

2 روز پیش در مزول

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
2500
قیمت کل
‏4,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,960,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باسلام احترام
2500متر مربع زمین
300درخت میوه
استخر
80 متر مربع مسکونی
120 متر مربع سالن جهت پرورش حیوانات
امتیازات کامل آب برق گاز
جهت اطلاعات بیشتر نبش دانشگاه 14املاک آلونک در خدمت هستم ساعات پاسخگویی صبح از ساعت 8الی2 عصر از ساعت 4نیم الی 10شب