تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا رویایی در دل طبیعت

باغ ویلا رویایی در دل طبیعت

11 ساعت پیش در پیربازار

متراژ
60
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
17,000 متر مربع
قیمت کل
‏93,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,500,000 تومان
باغ ویلا رویایی در دل طبیعت!

آرامش بی نظیر در روستای لله کا ، تنها 15 دقیقه تا مرکز شهر رشت!
یک باغ ویلای بزرگ و سرسبز با مساحت 17000 مترمربع (معادل 1/7 هکتار) در انتظار شماست. این باغ زیبا پر از درختان صنوبر و میوه، محیطی آرام و دلنشین برای فرار از شلوغی شهر و تجربه زندگی در آغوش طبیعت.
ویژگی های منحصربه فرد:
- یک خانه شخصی 60 متری در وسط باغ
- یک خانه سرایداری 50 متری برای رفاه بیشتر
- امتیاز برق و گاز
- آب لوله کشی دم در (چاه نیمه عمیق موجود، انشعاب آب قابل انجام)

✨ کاربردهای متنوع:
- استفاده شخصی به عنوان ویلا یا محل استراحت
- راه اندازی باغ عروس یا بوم گردی
- سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

فرصت ویژه:
قابل معاوضه با آپارتمان یا خودرو در رشت، تهران و برخی شهرستان ها!

موقعیت مکانی:
روستای لله کاء (موقعیت دقیق باغ روی نقشه ی دیوار قابل مشاهده نیست)

قیمت:
93/5 میلیارد تومان