تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا فروشی 630 متری فول

باغ ویلا فروشی 630 متری فول

1 هفته پیش در فردوسیه

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
630
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️مشاورین املاک ارامش⚜️
✔️اعتماد شما اعتبار ماست ✔️ __________________________
باغ فروشی☑️
به متراژ:630 متری✅️
چهاردیواری✅
با بحر12متری☑️
دارای بنای 50 متری ✅
آسفالت تا دم ملک✅
فاصله با تهران 30دقیقه✅
چسب بافت مسکونی ✅
دور اطراف باغ ویلا سازی شده ✅
✅جهت کسب اطلاعات بیشتر ومشاوره در امر خرید وفروش با ما در تماس باشید
✅️ . مشاور شما:یوسفی
☑️ . ✔️مرجع فایلینگ منطقه✔️
. ⚜️اژانس املاک آرمش ⚜️
با ما آسوده خاطر باشید