تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا واقع در بوستان

باغ ویلا واقع در بوستان

4 روز پیش در کلاته برفی

متراژ
280
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
800
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,750,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باغ ویلا 800 متری با 280 متر زیربنا
دارای امتیازات آب و برق و گاز
با استخر سرپوشیده
سیستم گرمایش و سرمایش
نوساز و با بهترین متریال ساخت ........
قابل فروش یا تهاتر می باشد ، در ضمن به رهن و اجاره سالانه هم واگذار می گردد.