تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا کوی یاران سهیلیه قابل تهاتر با آپارتمان

باغ ویلا کوی یاران سهیلیه قابل تهاتر با آپارتمان

2 روز پیش در کوی یاران

متراژ
120
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
612 متر مربع
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,777,000 تومان
باغ ویلا کلید نخورده ، 2 خواب ، 120 متر بنا ، دارای سند تک برگ ، دارای سهمیه آب کشاورزی و آب مصرفی دائمی از آب انبار بزرگ اختصاصی ، برق مصرفی ، قدمت 4 سال ساخت ، تنوع درختان میوه کامل می باشد ، تصفیه خانه استخر تعبیه است ، آب نما و انباری و .... قابل تهاتر با آپارتمان می باشد.