تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا گلبهارباغشهر2

باغ ویلا گلبهارباغشهر2

3 روز پیش در نوبهار

متراژ
208
ساخت
1395
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1180
قیمت کل
‏1,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,525,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام
بلوک پزشکان
1180متر زمین ملکی
208متر بنای دوبلکس سفت کاری شده
دارای پروانه و امکان ساخت تا 348متر
و فضای آبی
نقشه ها تهیه شده
امتیاز آب و برق
فروش نقدی
معاوضه با آپارتمان در مشهد