تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا گنبدواز

باغ ویلا گنبدواز

5 ساعت پیش در گنبدواز

متراژ
50
ساخت
1398
متراژ زمین
1,000 متر مربع
قیمت کل
‏5,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,700,000 تومان
ر*****تاپ لوکیشن منطقه*****

$$حاشیه شقایق$$

زمین 1000 متر
بنا 50 متر
حاشیه 24 متر
آب ملکی 20 دقیقه
کنتور برق 3فاز مشترک
پارکینگ مسقف
2 ممر
آلاچیق
کباب پز
استخر
انباری
گلکاری
درختکاری
محوطه سازی
تاب 2نفره

(( با احترام املاک تماس نگیرن ))