تائید

باغ ویلا

1 هفته پیش در جوادآباد

متراژ
220
ساخت
1401
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
470
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,957,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باسلام 470 متر 220 متر ساخت با بهترین متریال شخصی ساز کوچه اختصاصی و باغی همسایه های عالی موقعیت ملک عالی واقع در ورامین مالک هستم توضیحات تماس فروشنده واقعی املاک و کارشناس گفت تخیف عالی میدم پول لازم فوری خریدار نیستی اذیت نکن ممنون باغ بدون هیچ مشکل قانونی می باشد قابل معاوضه فقط با ماشین هم قیمت باغ