تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا2100متری انشعابات قانونی

باغ ویلا2100متری انشعابات قانونی

1 هفته پیش در رزکان

متراژ
240
ساخت
1402
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
2100
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,666,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
درود و ارادت
ملک فوق 2100متر میباشد 240متر اجازه ساخت داره همین فردا میشه ساخت با این حال دوتا بنا احداثی داخل باغ هستش انشعابات کاملا ب صورت قانونی و کنتور داخل باغ نصب هستش
اطراف کاملا ساخته شده لوکیشن فوق العاده قوی
سند تک برگ اماده انتقال ملک ب صورت مستقل نگهبان شبانه روزی مختص کوچه و ...

✅ زمین چهاردیواری