تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلا2کله مهراباد رودهن

باغ ویلا2کله مهراباد رودهن

11 ساعت پیش در رودهن

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1,360 متر مربع
قیمت کل
‏18,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,602,000 تومان
سلام
✅️1360متر 2کله باغ خوب دارای 2تا بنا☄️
✅️بالا70 متر پایین 60 متر استخر تابستانه☄️
✅️لوکیشن عالی☄️
✅️کنتور برق وگاز☄️
قابلیت تقسیم به 2 قواره☄️
✅️پول یه آپارتمان تهران را بده پارک برات بخرم☄️
مشاور سیروس