تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلاکهریزسنگ محله هنرمندان بع سندتک برگ

باغ ویلاکهریزسنگ محله هنرمندان بع سندتک برگ

1 هفته پیش در گل‌دشت نجف‌آباد

متراژ
130
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
400
قیمت کل
‏6,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,625,000 تومان
✔️هرمعامله یک نقش ماندگار
✅متراژ زمین 400مترمربع
✅متراژ ساختمان130مترمربع
✅کوچه اختصاصی پلاک دوم از خیابان اصلی
✅درختان قدیمی 10ساله مثمر
تخفیف دارد
⏪️جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید