تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلای 2500متر صدرا با استخر،رهن و فروش

باغ ویلای 2500متر صدرا با استخر،رهن و فروش

2 هفته پیش در باغ‌شهر اهل‌بیت

متراژ
950
ساخت
1395
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
2500
قیمت کل
‏72,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,800,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅ فروش باغ ویلای مستقل در صدرا
رهن کامل 7میلیارد
⏺️ زمین: 2500 متر
⏺️ زیربنا: 950 متر
⏺️ سال ساخت: 1395

✅ بالکن

✨ مناسب برای سکونت لوکس، دورهمی های خانوادگی یا سرمایه گذاری بلندمدت.
⚠️ برای اطلاعات دقیق تر و هماهنگی بازدید پیام بدید.
⭐️ یه بار ببینیدش، ویوش توی ذهن می مونه.