تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ ویلای بزرگ مسکونی در شهر خان زنیان

باغ ویلای بزرگ مسکونی در شهر خان زنیان

16 ساعت پیش در ارژن

متراژ
350
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1,350 متر مربع
قیمت کل
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,074,000 تومان
 املاک هستیم و همکاری نداریم
متراژ زمین 1350 مترمربع متراژ زیربنا 350 مترمربع
 دارای 3 خواب بزرگ دارای سند ملکی
 2 خواب مستر بزرگ(جهت وان و جکوزی)
 استخر سرپوشیده 100 متر سالن زیبا
 درختان بزرگ10ساله ثمری وتزیینی
 پنجره دو جداره از سقف تا کف
 دارای چاه آب اختصاصی و جوی اب دائم
 کوچه بسیار خلوت و بن بست
 7 تا پلاک باغ داخل کوچه هست
 پلاک سوم از بر خیابان اصلی
 نمای مدرن کف سرامیک1×1
 تاق نگهبانی مجزا
 باغ داخل خان زنیان بوده و در محدوده شهری میباشد
 انشعابات شهری تعلق می گیرد(آب، برق و گاز)
 نزدیک به تمام امکانات شهری
 قابل معاوضه با زمین یا آپارتمان در شیراز
 نشانی: شهر خان زنیان روبروی کلانتری
 قیمت کل 19٬000٬000٬000 تومان