تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیباغ چهار دیواری داخل بافت سهیلیه زعفرانیه

باغ چهار دیواری داخل بافت سهیلیه زعفرانیه

2 هفته پیش در شهرک سهیلیه

قیمت کل
‏14,500,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,809,523,000 تومان
به نام خدا
فعالترین فایلینگ محدوده سهیلیه با مشاورین و مهندسین مجرب و با مجوز رسمی از املاک و مستغلات
طراحی و اجرا و مدیریت پیمان
خرید و فروش باغ ویلا و زمین
اجاره سالانه وماهانه ویلا
……...............................
کد 1120
1050 متر زمین داخل بافت بهترین موقعیت
درخت کاری شده سرسبز
انشعابات کامل کنتور + سهمیه کشاورزی
سند تکبرگ
چهار دیواری با درب
آسفالت تا دم درب باغچه
بحر 20
موقعیت عالی برای ساخت ویلا جهت سکونت و .......
سرمایه گذاری
فایل طلائی و بینظیر
بهترین لوکیشن منطقه
……..................
برای اطلاعات بیشتر تماس