ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
باغ1000متری /گنجنامه/نوساز/کاملا مجهز
باغ1000متری /گنجنامه/نوساز/کاملا مجهز
1 هفته پیش در همدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
24,000,000 تومان
⚜املاک بزرگ قیاسوند ⚜
اعتماد شما نهایت افتخار ماست
☑متراژ زمین:1000 متر
☑80 متر بنای نو ساز با 30 متر تراس
☑تجهیز شده با بهترین متریال
☑کابینت هایگلس ترک
☑پکیج
☑محوطه سازی شده
☑دارای انشعابات
باغی کاملا مطابق با سلیقه شما برای آرامش و آسایش شما
آدرس ما میدان عمار بر بلوار رنجبران املاک قیاسوند
♀️مشاور شما خانم مهندس هاشمی
⏰ساعت پاسخگویی از 8صبح تا 10 شب
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت