ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
باغ550 متری داخل مجتمع
باغ550 متری داخل مجتمع
2 هفته پیش در دارزاب
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
550
قیمت کل
2,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
4,181,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سنگ
550متر باغ
داخل مجتمع شخصی
همراه با اب برق
نگهبانی 24ساعته
منطقه ویلایی اباد سرسبز خوش اب هوا
شاهنامه 69
منطقه ویلایی زاک ماریان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت