تائید
فروش مسکونیآپارتمانباغستان/148 متر، 3خواب/ کلید نخورده/قیمت استثنایی

باغستان/148 متر، 3خواب/ کلید نخورده/قیمت استثنایی

5 روز پیش در باغستان

متراژ
148
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏14,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨به نام یگانه معمار هستی✨
◼◼◼◼ مشاورین امـلاک آرمان ◼◼◼◼
◼◼◼اعتماد شما سرمایـہ ماست◼◼◼
◼د؋ـتر : باغستان غربی بین لاله 5 و 6◼

اطلاعات واحد :
✅148متر 3 خواب بزرگ و استاندارد
✅آشپزخانه بزرگ
✅سالن مربع و خوش چیدمان

توضیحات :

⚡قابل رهن تا 1/800
⚡زیر قیمت تمرین واحد منطقه⚡
⚡سند تک برگ آماده انتقال⚡
✨تخفیف هنگام جلسه✨

⬅️واحد های مشابه و مناسب با بودجه شما موجود است➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید تماس بگیرید

کارشناس و مشاور امور ملکی
جعفریان
3515.......868........0912