تائید
فروش مسکونیآپارتمانباغستان غربی/133متر/کلید نخورده/فول/بینظیر

باغستان غربی/133متر/کلید نخورده/فول/بینظیر

4 روز پیش در باغستان

متراژ
133
ساخت
1404
قیمت کل
‏18,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
✨به نام یگانه معمار هستی✨
◼◼◼◼ مشاورین امـلاک آرمان ◼◼◼◼
◼◼◼اعتماد شما سرمایـہ ماست◼◼◼
◼د؋ـتر : باغستان غربی بین لاله 5 و 6◼

✳️نمای کلاسیک
✳️لابی مجلل با ارتفاع 7 متر
✳️سالن اجتماعات
✳️میز بیلیارد و فوتبال دستی
✳️ کلکسیونی از نور و نقشه

⚜️اطلاعات واحد :
✅واحد رو به نما
✅دارای 2 بالکن
✅133متر 2خواب بزرگ و استاندارد
✅فول امکانات با دیزاین بسیار چشم نواز
✅آشپزخانه بزرگ با کابینت های فراوان و برند

✨طبقات و متراژ مختلف موجود است

شرایط بسیار عالی فروش فقط تا پایان اردیبهشت
برای اطلاع از این شرایط بینظیر تماس بگیرید

⬅️واحد های مشابه و مناسب با بودجه شما موجود است➡️

کارشناس و مشاور امور ملکی
جعفریان
3515.......868........0912