تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغویلا 600 متری تهراندشت کردان

باغویلا 600 متری تهراندشت کردان

22 ساعت پیش در تهران دشت

متراژ
130
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
600 متر مربع
قیمت کل
‏16,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,166,000 تومان
ویلا مدرن با سند تک برگ و قدمت بنا
✅600 متر زمین
✅130 متر بنا
✅2 خواب
✅سند تک برگ
✅نامه قدمت بنا
✅آب برق گاز شهری
✅استخر چهار فصل با تصفیه
شروع ویلاهای تهراندشت از 8 میلیارد
آژانس املاک رویال تهران بزرگ ترین مرجع تخصصی خرید و فروش ویلاهای تهراندشت
✨مشاور شما امین عربلو✨
اینستاگرام
✅ویلانیک
✅دکوویلا