ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
باغچه 3 هزار متر سند تک برگ و نامه از جهاد ، فول
باغچه 3 هزار متر سند تک برگ و نامه از جهاد ، فول
6 روز پیش در فردوسیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
3000
قیمت کل
54,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
18,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✳️ به نام روزی دهنده بی منت ✳️
✔️ آژانس املاک ایمانی ✔️
✔️ هدف ما رضایت شما مشتریان گرامی میباشد ✔️
✅️ باغچه 3000 متر
✅️ دارای سند تک برگ
✅️ دارای نامه از جهاد کشاورزی
✅️ دارای آب کشاورزی 5 ساعت
✅️ برق 3 فاز کنتور مستقل
✅️ گاز کنتور جدا مستقل
✅️ درختان میوه بارده قدیمی
✅️ آلاچیق شیشه ای
✅️ ساختمان 70 متری
✅️ مدارک کامل قابل رویت
✍️ کارشناس آقای ایمانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت