تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغچه 680 متری چهاردیواری ملارد لم آباد اسفندآباد

باغچه 680 متری چهاردیواری ملارد لم آباد اسفندآباد

1 هفته پیش در کردزار

متراژ
4
ساخت
1399
متراژ زمین
680
قیمت کل
‏3,330,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,897,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
املاک 133 چهارراه ملارد اول جاده لم آباد

✅️دنیای باغ و باغچه و باغ ویلا
☑️از 140 متر تا 10هزار متر

⬅️باغچه 680 متری با بر 13 چهاردیواری
⬅️آب شهری و سهمیه آب کشاورزی
⬅️برق وگاز پای ملک
⬅️قیمت عالی
⬅️شروع قیمت باغچه خام متری 4.500.000 به بالا شروع متراژ 140 متربه بالا

شروع قیمت باغ ویلا 4.5 میلیارد به بالا