تائید

باغچه 900 متری

1 هفته پیش در باغستان

متراژ
900
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,000,000 تومان
نوع کاربری کشاورزی واقع در باباسلمان دارای سهمیه آب کشاورزی یک طرف دیوار و سه طرف دیگر فنس درختان شلیل گردو آلبالو
با این قیمت تو منطقه پیدا نمی کنید به صورت قطعات کوچک تر هم به فروش میرسه به مشاورین املاک نمی فروشم