ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
باغچه با آب برق گاز/ گلزار
1 هفته پیش در پاکدشت مامازند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
30
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500
قیمت کل
3,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
6,800,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
____فـروش باغـچـه در گلـزار____
〽️مشخصات کلیدی:
▫️مساحت کل 500 متر
▫️30 متر سوئیت
▫️آب برق گاز کنتور
▫️سهمیه آب کشاورزی
▫️استخر
▫️انواع درختان میوه مثمر
▫️داخل مجموعه ایی خلوت و لوکس
▫️نگهبان 24 ساعته
▫️مناسب جهت ساخت و زندگی
▫️مدارک تکمیل با استعلام دهیاری
▫️موقعیت بَر گلزار
▪️قیمت متری: 6 میلیون 800
▪️قیمت کل : 3 میلیارد 400
__________________________________________
ساعت پاسخگویی
10 صبح الی 10 شب(حتی ایام تعطیل)
قنبری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت