باغچه310متری دلنشین برای تفریح شما در مجموعه کوروش
2 هفته پیش در اصیل آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
837,000,000 تومان
قیمت هر متر
2,700,000 تومان
فروش باغچه های چهار دیواری مجموعه کوروش با متراژ از 100 متر به بالا و نگهبانی 24 ساعته!
چهار دیواری شده به متراژ 310 متری
از خرید مستقیم و بدون واسطه بهره مند شوید! این باغچه ها با طراحی زیبا و رنگ آمیزی تازه، شرایط ایده آلی را ارائه می دهند:
امنیت کامل: نگهبانی 24 ساعته برای آسودگی خاطر شما!
نزدیک به امکانات رفاهی: دسترسی آسان به فروشگاه ها و مراکز تفریحی.
سهمیه آب کشاورزی: ایده آل برای علاقه مندان به کشاورزی و باغبانی.
انشعابات در دسترس: سایر انشعابات در فاصله 40 متری موجود است.
شرایط پرداخت راحت: اقساطی و چک تا 5 ماه پذیرفته می شود!
امکان معاوضه: با انواع خودروهای ایرانی و خارجی، طلا، دلار یا سکه، باغچه را معاوضه کنید!
بدون کمیسیون املاک: خرید مستقیم از مالک در مجموعه کوروش به صرفه تر و ساده تر است.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.