تائید
فروش مسکونیآپارتمانباما 24 /لیلیان پالاس /87 متر طبقه ششم

باما 24 /لیلیان پالاس /87 متر طبقه ششم

2 روز پیش در فاز 3

متراژ
87
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,402,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام پروردگار

لیلیان پالاس اندیشه با امکانات هتلینگ

87 متر دو خواب

هایپر مارکت

نگهبانی 24 ساعته
دوربین مدار بسته
خدمات آنلاین

قابل ذکر است واحد فوق فول نصبیات انجام شده
و در رهن مستاجر میباشد

خرید امن با دپارتمان با ما 24

کارشناس امور ملکی حسین زاده

برای بازدید و اطلاعات مربوط همین الان تماس بگیرید