تائید
فروش مسکونیآپارتمانبانک رهنی 71 متر

بانک رهنی 71 متر

1 روز پیش در پرستار

متراژ
71
ساخت
1389
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏14,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏201,408,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
با عرض سلام و آرزوی سلامتی

«فایل کارشناسی شده زیر قیمت منطقه فروش فوری»
یک میلیارد و یکصد میلیون تومان در رهن مستاجر
قابلیت دریافت وام 1480 میلیاردی بعهده املاک

____
کارشناس تخصصی امور ملکی در منطقه (خانم فتحی)