تائید
فروش مسکونیآپارتمانباهنر 170متر صفر فول

باهنر 170متر صفر فول

1 هفته پیش در محله کوثر

متراژ
170
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏37,060,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏218,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام
همکاران محترم تماس نگیرید

بهترین نقطه باهنر
بدون مشرف
طبقه پنجم
170متر
سه خواب
فول مستر
حال اختصاصی
پذیرایی بزرگ
3 تراس
لاندری
مینی چیلر
متریال عالی
شیرآلات توکار
وال هنگ
جکوزی
سقف بلند 3.20
زیر قیمت منطقه
فرصت محدود خرید

تفضلی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس مسکن نوا هاشمیه۲۸