تائید
فروش مسکونیآپارتمانباکس پونک / 74متر / 2خوابه /سالن پرده خور /تراورتن

باکس پونک / 74متر / 2خوابه /سالن پرده خور /تراورتن

1 روز پیش در پونک

متراژ
74
ساخت
1397
قیمت کل
‏21,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏295,945,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
آپارتمان 74 متری دوخوابه با نقشه فوق العاده و نورگیری عالی
واقع در بهترین لوکیشن منطقه با دسترسی سریع و عالی

مشخصات ملک:
✅ 74 متر واقعی
✅ 2 خواب استاندارد
✅ نقشه بدون پرتی

✔ فروشنده 100٪ قطعی
✔ سند تک برگ شخصی
✔ مناسب سکونت و سرمایه گذاری
✔ محیط آرام و ساختمان مرتب

قابلیت رهن مستاجر 2500 میلیارد
+
پرداخت نقدی 21900

این واحد برای افرادی مناسب است که دنبال آپارتمان خوش نقشه، نورگیر، فول امکانات و بدون دردسر سند هستند.

تماس بگیرید؛ فایل مشابه هم موجود است
بازدید = انتخاب قطعی

مشاور تخصصی فروش منطقه : خانم حقی
️ دپـارتمان امـلاک تـاج مـحـل پــونـک