تائید
فروش مسکونیآپارتمانبدون مشابه ( 55متر * پارکینگ دار ) سلسبیل ط اول

بدون مشابه ( 55متر * پارکینگ دار ) سلسبیل ط اول

2 ساعت پیش در سلسبیل شمالی

متراژ
55
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏143,636,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✨ 55متر / تکـواحـدی

♦️ طبقه اول واقعی

✨ پارکینگ اختصاصی + پارکینگ مهمان

♦️ سالن پرده خور و مربع انواع چیدمان مدرن

✨ خواب بزرگ کمد دیواری های سراسری

♦️ مشاعات تمیز همسایه ها و مدیریت عالی

✨ بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و سکونت

..... موقعیت سلسبیل امام خمینی .....

پارکینگ جداگانه طبقه عرف ..

کارشناس امور ملکی
خانم محمدی