ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
بر اصلی خ بهنود پارکینگ غیرمزاحم و حیاط در اختیار
بر اصلی خ بهنود پارکینگ غیرمزاحم و حیاط در اختیار
23 ساعت پیش در زنجان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
95
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
168,421,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
مالک فروشنده واقعی
سند تک برگ آماده انتقال
لوکیشن واحد
بر اصلی خیابان بهنود نرسیده به زنجان جنوبی
دسترسی به مترو شادمان و خیابان آزادی
95متر واحد سندی و حیاط خلوت اختصاصی در اختیار با انباری سندی و پارکینگ سندی بدون مزاحم که قیمت طبق عرف منطقه جداگانه حساب میگردد.........
دو خوابه طبقه اول(پنج تا پله) تک واحد
سال ساخت 1383(نما ساختمان سنگ گرانیت)
مشاعات ساختمان کامل سنگ کار شده
ساختمان دارای پمپ و منبع آب میباشد
واحد تخلیه میباشد
قابلیت رهن و اجاره با املاک در صورت کسری بودجه جهت خرید واحد * یک میلیارد و پانصد *
بهترین موقعیت جهت خرید واحد برای سکونت خانواده در امنیت و آرامش در بالاترین لوکیشن منطقه
فرصتی مناسب جهت خرید واحد برای سرمایه گذاری آینده دار
آدرس واحد : خیابان جیحون تقاطع بهنود
هلدینگ دپارتمان بزرگ املاک درویش
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت