تائید
فروش مسکونیآپارتمانبر اصلی نیما // دسترسی استخر // 130متر سه خواب

بر اصلی نیما // دسترسی استخر // 130متر سه خواب

1 روز پیش در رجایی

متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏169,230,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
✳️بنام روزی رسان مهربان✳️

مشاور ملکی شما: پویا زمانی پور✅

130متر سه خواب؛تاپ لوکیشن و اصیل نشین
دو قدمی استخر توریستی شهر لاهیجان
پذیرایی قابل چیدمان با نورگیری عالی
مشاعات و متریال لوکس و بروز

(قابلیت رهن تا 2میلیارد قطعی توسط خود مالک)

“برای کسب اطلاعات بیشتر و معرفی فایل های مشابه با بنده «پویا زمانی پور» تماس بگیرید”

✅تمامی معاملات زیر نظر مشاور حقوقی مجموعه و ثبت در سامانه جامع کاتب

“بانک املاک هوسمی دارای بزرگترین فایلینگ املاک در لاهیجان و حومه”

دفتر: حزین