بر باغ دریاچه 225متر/ویو سرسبز 3طرفه/برند/2پارکینگ
1 روز پیش در باغ دریاچه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
225
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
288,888,000 تومان
طبقه
1
☎️برای فروش فوری ملک خود تماس بگیرید☎️
----------
✅برند ساز ترین ساختمان باغ دریاچه
✅5درصد بابت سند
بهترین پلان و نقشه بدون کوچکترین پرتی
3خواب بزرگ مستر
✅به صورت تکمیل با کابینت و متریال اروپایی
✅فوق برند
✅لابی مجلل و فوق شیک تمام سنگ
✅مشاعات سنگ
✅اسانشور 8نفره اسپانیا
✅نور پردازی هوشمند
✅کابینت پلی ارتان
✅گرمایش سرمایش چیلر مرکزی
✅3طرف نور
✅3خواب مستر
☎️نصر اصفهانی مشاور ملکی شما☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.