تائید
فروش مسکونیآپارتمانبراحتی خونه دار شوید در مجتمع اروم دنج

براحتی خونه دار شوید در مجتمع اروم دنج

1 هفته پیش در خاتم‌الانبیا

متراژ
98
ساخت
1390
قیمت کل
‏7,985,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,479,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
ایرانی
واحد 98متری بسیار خوش نقشه نور گیر این واحد زیبا در طبقه ای مناسب واقع شده
بدون یک سانت فضای پرت تهیه طراحی شده
محله اروم دسترسی ب عالی ب مراکز خرید و خطوط حمل نقل
مجتمع با ساکنین با فرهنگ

گزینه مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری