تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج باغ 180 متر طبقه آخر سوپر لاکچری

برج باغ 180 متر طبقه آخر سوپر لاکچری

1 روز پیش در حکمت

متراژ
180
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏117,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏650,000,000 تومان
طبقه
12
✔️✔️ تاپ لوکیشن ✔️✔️ فول مشاعات ✔️✔️ فول فرنیش پلاس 180 متر ،3خواب 1مستر ☑️ طبقه اخر ☑️ غرق نور مستقیم ☑️ ویو عالی ☑️ خوش نقشه ☑️ بسیار تر تمیز و شیک مشاعات :: لابی سرایدار مقیم استخر سونا جکوزی فعال پارکینگ /انباری /آسانسور روف گاردن دسترسی عالی فایل شخصی کلید در اختیار آقای شاهین مشاور و تخصصی اجاره و فروش آپارتمان های لوکس
برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید