ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
برج باغ/قیطریه اندرزگو 130متر 2خواب مینیمال
برج باغ/قیطریه اندرزگو 130متر 2خواب مینیمال
12 ساعت پیش در قیطریه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1405
قیمت کل
63,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
484,615,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
9
به نام خالق یکتا هستی
برج باغ
ملک3نبش
سازنده برند منطقه
130متر
2خواب
نوساز/کلیدنخورده
❇️❇️
فول مشاعات
ورودی ازلابی مجلل
ارتفاع سقف6متر
لابی من24ساعته
سالن اجتماعات
سالن جیم /ویودار
کافی شاپ
روف گاردن 800متری
4لاین آسانسور
متریال برنداروپایی
دسترسی عالی
❇️❇️
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
مشاور شما:فرهادزارع
دپارتمان بزرگ عمارت نوین اندرزگو
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت