ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
برج تریتیوم 4 زیر قیمت 139 متر سه خواب مستر
برج تریتیوم 4 زیر قیمت 139 متر سه خواب مستر
2 هفته پیش در مروارید شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
139
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
115,107,000 تومان
طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
برج مجلل تریتیوم 4
تعاونی نیکان سازه سدید
139 متر
محمودزاده
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت