تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج ساحلی پرشین 105 متر فول ویو دریا

برج ساحلی پرشین 105 متر فول ویو دریا

1 روز پیش در کیش

متراژ
105
ساخت
1396
قیمت کل
‏48,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏460,000,000 تومان
طبقه
بالاتر
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
30
متقاضی گرامی درود

برج های ساحلی پرشین

105 متر 2 خواب
طبقات فوقانی
بسیار شیک و در حد کلید نخورده
بالکن قابل چیدمان
فول ویو دریا
بسیار خوش نقشه
اشپزخانه فرنیش کامل برند BOSCH
دارای 3 سرویس بهداشتی
1 خواب مستر
جهت فروش موجود می باشد.

امکانات رفاهی برجهای ساحلی پرشین:
خدمات هتلینگ/پارکینگ اختصاصی برای هر اپارتمان/باشگاه اختصاصی/زمین تنیس ساحلی/زمین پدل/زمین پیکل بال/ایستگاه شارژ موتور و پارک دوچرخه/13 دستگاه اسانسور پرسرعت /IPTV و اینترنت مرکزی/محوطه و فضای سبز/آبنما .../نگهبانی و رسپشن 24 ساعته/لوکیشن عالی و دسترسی سریع به ساحل دریا و مرکز خرید دامون و....

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.
کارشناس فروش برجهای ساحلی پرشین محمد فرنیا

جزیره کیش,بلوار ساحل,بازار دیپلمات مرکز شهر,طبقه دوم, واحد 205,دفتر املاک فرنیا