تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج مثلث دو خواب لابی مجلل تراس قابل چیدمان

برج مثلث دو خواب لابی مجلل تراس قابل چیدمان

3 روز پیش در گلدشت معالی‌آباد

متراژ
183
ساخت
1403
قیمت کل
‏32,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏179,781,000 تومان
طبقه
9
وضعیت واحد
بازسازی نشده
183 متر دو خواب
پذیرایی بزرگ
تماما نور
خواب مستر
تراس با ویو متفاوت
نگهبانی 24 ساعت