تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج مسکونی بهکیش مارینا/215 متر/دید ابدی ساحل دریا

برج مسکونی بهکیش مارینا/215 متر/دید ابدی ساحل دریا

2 روز پیش در کیش

متراژ
215
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏175,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏813,953,000 تومان
طبقه
18
متقاضی گرامی درود

پیش فروش برج مسکونی بهکیش مارینا
215 متر دارای 3 خواب ( متراژ دقیق: 214.773)
نورگیر عالی و بسیار خوش نقشه
بالکن با ابعاد مناسب و فوق العاده دریا
متریال با کیفیت و اجرای عالی

دارای شرایط پرداخت عالی:
25% پیش پرداخت
پیش پرداخت %25 دوماه بعد
دارای اقساط 15 ماهه
5% هنگام تحویل
5% هنگام تحویل سند
تحویل: اخر اسفند ماه 1405

امکانات رفاهی برج مسکونی بهکیش مارینا:
لابی وسیع به متراژ حدودی 900 متر مربع و به ارتفاع 10 متر
ورودی لابی مجلل و دو لاین سالن بولینگ
استخر/سونا خشک و بخار/جکوزی/استخر کودک/سالن ماساژ/حمام نمک/سالن بدنسازی مجزا جهت اقایان و بانوان/سالن بازی پینگ پونگ و گیم نت/سینما /سالن اجتماعات/کتابخانه/6 دستگاه اسانسور پر سرعت/کافه/زمین تنیس/زمین های ورزشی و بازی کودکان/شوتینگ زباله/برق اضطراری جهت مشاعات/مسیر دوچرخه/زمین های ورزشی و بازی کودکان و ...

مورد های دیگر 1 خواب و 2 خواب و 3 خواب در همین برج موجود می باشد, جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

کارشناس فروش محمد فرنیا
جزیره کیش, بلوار ساحل , دیپلمات مرکز شهر, طبقه دوم, واحد 205 , دفتر املاک فرنیا